Pomoc

Na skróty

Pomoc

Spis treści:

Jak założyć Konto w serwisie Wynajme.pl?

Jak się zalogować?

Jak dodać ogłoszenia?

Jak wynająć?

Ile Ofert Wynajmu mogę opublikować?

Jaki jest koszt wystawienia oferty lub czy są opłaty za pośrednictwo w wynajmie?

Jak usunąć konto?

 

Odpowiedzi:

       Jak założyć Konto w serwisie Wynajme.pl?

Krok 1. Przejdź do strony rejestracji (http:wynajme.pl/register)

Krok 2. Wypełnij formularz rejestracyjny

Krok 3. Załóż konto

Po wypełnieniu formularza rejestracji od razu można dodać oferty Wynajmu na portal Wynajme.pl. W ciągu 24 godzin administrator zatwierdzi oferty, po czym wysłany zostanie mail z potwierdzeniem dodania ofert.

Krok 4. Zaloguj się i korzystaj z konta

 

       Jak się zalogować?

Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem i posiadasz Konto na Wynajme.pl, możesz się zalogować klikając w pole w górnym prawym rogu strony „Zaloguj się”, podając nazwę użytkownika oraz hasło dostępu.

Zapomniałeś hasło? Kliknij w pole „Zapomniane hasło”, następnie wpisz we wskazane pole nazwę użytkownika, a na adres e-mail podany podczas rejestracji, wyślemy wiadomość, zawierającą odnośnik do strony resetującej hasło. Po kliknięciu w otrzymany odnośnik otrzymasz nowe hasło. Po zalogowaniu będziesz mógł je zmienić na własne.

 

       Jak dodać ogłoszenia?

Jeśli jesteś zalogowanym użytkownikiem, możesz dodawać ogłoszenia i zarządzać nimi.

W prawym górnym rogu kliknij w pole „dodaj ofertę” a następnie przejdz do wprowadzania produktu.

Wypełnij formularz produktu, dodająć :

Opis produktu, wybierając kategorie i pod kategorię, wybierając województwo, wybierajac miasto, dodając opis, dodająć link z adresem produktu w Państwa wypożyczalni, dodania maksymalnie 6 zdjęć, dodając cenę (jest możliwość opuścić tą opcję lub dodać przyrostek „od”).

Klikając „dodaj ofertę”- oferta gotowa.

Poprzez panel administracyjny możesz dodawać, edytować lub usuwać ogłoszenia, przeglądać oferty, które dodałeś na stronę, edytować swoje dane, a także zmienić hasło dostępowe.

W ciągu 24 godzin administrator zatwierdzi oferty po czym wysłany zostanie mail z potwierdzeniem dodania ofert, po akceptacji 10 ofert przez administratora Użytkownik otrzyma status „zaufanego użytkownika" i można będzie dodawać ogłoszenia bez oczekiwania na akceptację.

Wypożyczalnie, które chcą przedstawiać Oferty Wynajmu w serwisie, mogą być rejestrowane przez pracowników Wynajme.pl.

 

       Jak wynająć?

Aby korzystać z serwisu Wynajme.pl nie trzeba być zalogowanym użytkownikiem. Rejestracja jest tylko wymagana przy dodawaniu Oferty Wynajmu.

Wystaczy wyszukać produkt po nazwie w wyszukiwarce lub poprzez wybór kategorii produktu którym jesteś zainteresowany, wybrać produkt i kliknąć w pole „wynajmij” poczym zostaniesz przekierowany na stronę wypożyczalni.

 

       Ile Ofert Wynajmu mogę opublikować?

Pierwsze 10 ofert wymaga akceptacji administratora, po akceptacji 10 ofert Użytkownik otrzyma status „zaufanego użytkownika" i można będzie dodawać ogłoszenia bez akceptacji oraz bez ograniczeń.

 

       Jaki jest koszt wystawienia oferty lub czy są opłaty za pośrednictwo w wynajmie?

Dla Wypożyczalni oraz Najemców korzystanie z serwisu jest w 100% bezpłatne.                 

Zamknij

Polub nas na Facebook!