Kapela góralska

Podkategorie
07 marca 2018
Kraków, Małopolskie
Oprawa muzyczna

Impreza w klubie, impreza firmowa, wesele, osiemnastka, event taneczny, dyskoteka szkolna, a może targi czy domówka – wszędzie tam potrzebna jest świetna muzyka, dzięki której całe wydarzenie stanie się wyjątkową i długo wspominaną zabawą. W swojej ofercie mamy:

* DJ-ów którzy grają każdy rodzaj muzyki w tym: latino, lata 60, 70, 80, 90, najnowsze hity, disco
* Góralski zespół, który zachwyci swoim folklorem oraz muzyką
* Zespół na wesela i bankiety
* Piosenkarzy i piosenkarki, którzy zachwycą niesamowitym wokalem

Przedstawiamy profesjonalną oprawę dźwiękową i muzyczną. Dodatkowo konferansjerka imprez i eventów w wewnątrz lub na zewnątrz lokali na świeżym powietrzu. Prowadzimy przyjęcia weselne, sylwestery, imprezy firmowe, studniówki, bale maturalne, eventy firmowe.

Muzyka, która posiadamy jest w 100% puszczana z oryginalnych płyt CD, na sprzęcie DJ z profesionalnym nagłośnieniem. Dodatkowo znane covery śpiewane przez profesionalny zespół muzyczny. Dzięki dużemu doświadczeniu w tej braży, jakim jest prowadzenie eventów i imprez połączonych z pasją kreatywnego tworzenia wydarzeń oraz miłością do muzyki skutkuje stworzeniem oprawy muzycznej na najwyższym poziomie. Przedstawiamy profesjonalną oprawę dźwiękową i muzyczną. Dodatkowo konferansjerka imprez i eventów w wewnątrz lub na zewnątrz lokali na świeżym powietrzu. Prowadzimy przyjęcia weselne, sylwestery, imprezy firmowe, studniówki, bale maturalne, eventy firmowe.
Zamknij

Polub nas na Facebook!