Pokój w świeżo wyremontowanej kamienicy- ul. Legionów 90

Podkategorie
31 stycznia 2018
Łódź, Łódzkie
850 zł
Przedmiotem oferty jest pokój nieprzechodni w kamienicy, po generalnym remoncie na ulicy Legionów 90 (zdjęcia na google maps są nieaktualne). Całe mieszkanie jest 3 pokojowe z kuchnią w przejściu między pokojami oraz łazienką. Mieszkanie jest w pełni wyposażone w całkowicie nowy, świeżo rozpakowany sprzęt. Nie znajdziesz tutaj jakichkolwiek ukrytych usterek.

Można wprowadzić się ze zwierzakiem!

W pokoju znajduję się biurko, dwuosobowa kanapa, lampka oraz szafa na wszystkie rzeczy. Dwuosobowy materac znajduję się na obszernej antresoli, gdzie sam trzymam swoją kolekcję książek, to świetny kąt żeby się rozluźnić po całym dniu.

Poza mną zamieszkują mieszkanie dwaj pracujący, spokojni koledzy, których często nie ma w mieszkaniu, ze względu na to że zajmują się szkoleniami.

Opłata miesięczna to 850 złotych obejmująca wszystkie inne opłaty (media oraz Internet).

Zgodnie z umową nie ma szans na żadne dodatkowe koszta wynajmu mieszkania.

Zwalniam swój pokój, ponieważ planuję przeprowadzić się do innego miasta. Mój pokój jest w stanie nienaruszonym, tak jak widać na zdjęciach.

Okres umowy kończy się we wrześniu, ale może zostać bez problemu przedłużony, ponieważ właściciel uznaje pierwszeństwo osób dotychczas wynajmujących mieszkanie.
Zamknij

Polub nas na Facebook!