Nocleg w Sylwester. 2018 Ferie nad morzem i w górach.Gwarancje

Podkategorie
14 grudnia 2017
Zakopane, Małopolskie
Dla naszych Klientów w oferowanych ok. 1200 obiektach oferujemy sprawdzony od 2002 r. PROGRAM. Celem Programu jest zapewnienie użytkownikom systemu rezerwacyjnego zarządzanego przez Organizatora najniższych dostępnych w internecie cen na usługi noclegowe.

Organizator gwarantuje, że w przypadku znalezienia przez klienta w innym serwisie internetowym lub na stronie internetowej właściciela obiektu, przed dokonaniem rezerwacji lub w ciągu 72 godzin od jej dokonania, tego samego obiektu w tym samym terminie dla tej samej liczby osób w niższej cenie, cena za pobyt klienta zostanie mu obniżona do wysokości oferowanej tam ceny i dodatkowo zostanie obniżona o 5 % tej ceny lub o 10% tej ceny w przypadku, gdy klient posiada kod rabatowy przyznany zgodnie z Programem lojalnościowym (patrz w zakładce Regulamin serwisu).

Zapraszamy do całorocznych, komfortowych apartamentów w Krakowie, w Warszawie, we Wrocławiu, w Poznaniu oraz nad morzem i w górach. Dzięki wysokiemu standardowi, funkcjonalności oraz stosunkowo niskim cenom stanowią one doskonałą alternatywę dla oferty hoteli. Wszystkie obiekty posiadają kuchnię lub aneks kuchenny oraz łazienkę, wszystkie oferują niepowtarzalny klimat "miejsc z duszą".

Zapraszamy na stronę z opisem wszystkich ofert. Kliknij w Wynajmij
Zamknij

Polub nas na Facebook!