PIĘTROWY / DWUKONDYGNACYJNY BUDYNEK WOLNOSTOJĄCY

Podkategorie
ZIELONKA, Mazowieckie 250 m2
3 500,00 zł
ZIELONKA BANKOWA (BLIŻEJ REMBERTOWA)
MAGAZYN / USŁUGI / DZIAŁALNOŚĆ
Do wynajęcia jest samodzielny budynek o powierzchni łącznej około 240m2 - powierzchnia biurowo-magazynowo-produkcyjna, pomieszczenia podzielone są cienkimi ściankami (łatwe do demontażu), możliwość wynajmu jednej kondygnacji:
PARTER
garaż około 45m, wjazd bezpośrednio z ulicy, wysokość wjazdu 280cm, połączony z pozostałymi pomieszczeniami wewnętrznym wejściem, sanitariat, 2 pomieszczenia o łącznej pow 100m , wysokość 320 cm
PIĘTRO - 140m
łazienka, część socjalna, dwa pomieszczenia
Budynek murowany z bezpośrednim wjazdem z ulicy , piętrowy z lat 90-tych, całkowicie wykończony; aktualnie ocieplony, wnętrza będą odnawiane, chyba ze adaptacja wnętrz nastąpi zgodnie z potrzebami najemcy - rozliczenie w czynszu. Możliwe do zrealizowania są 2 wejścia do budynku + brama garażowa; przestronne halle Parter 125m2 dwa pomieszczenia wysokość kondygnacji wynosi 3,2m. Piętro 125m2 dwa pomieszczenia wys kond 2,7m Możliwy duży przydział mocy np na produkcję. Jest węzeł sanitarny ogrzewanie gazowe / ew węglowe Monitoring domofon Zamykana ogrodzona posesja z miejscami parkingowymi, teren ogrodzony możliwość wynajęcia części budynku, wolne od zaraz.Prezentowane przez Bracia Strzelczyk Sp. z o. o oferty nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz mają charakter informacyjny.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB
Zamknij

Polub nas na Facebook!