Działka 1500,00m2 - Warszawa

Podkategorie
07 grudnia 2017
Warszawa, Mazowieckie 1500,00 m2
5 250,00 zł
Ireneusz Dołgań
DZIAŁKA KOMERCYJNA PRZY RUCHLIWEJ ULICY

Prezentujemy Państwu działkę, położoną w dzielnicy Białołęka przy drodze nr 633 ( ul. Płochocińska) prowadzącej z Warszawy przez Nieporęt do Pułtuska i dalej do Ostrołęki.

Trasa ta oprócz ruchu tranzytowego jest bardzo często wykorzystywana przez mieszkańców Warszawy, jako najkrótsza droga nad Zalew Zegrzyński, który znajduje się w odległości zaledwie 10 km.

Działka o powierzchni 1500 mkw z bezpośrednim dojazdem z głównej drogi. W okolicy budowane są również nowe obiekty usługowe.
Można wykorzystać tą dobrą lokalizację do uruchomienia restauracji fast food, motelu, salonu samochodowego lub klubu fitness.

Właściciel zgadza się na wybudowania obiektów gastronomicznych, usługowych i handlowych. Z inwestorami zostaną podpisane odpowiednie, wieloletnie (od 10 do 30 lat) umowy handlowe gwarantujące dobrą stabilną współpracę.
W zależności od potrzeb, istnieje możliwość wynajęcia również większej powierzchni do 22000 mkw

Media:
energia elektryczna
woda


Dzielnica Białołęka jest bardzo prężnie rozwijającym się obszarem Warszawy, powstaje tu dużo nowych inwestycji mieszkaniowych. Szczególnie dużo budowanych jest osiedli składających się z 4 kondygnacyjnych bloków oraz osiedli domków jednorodzinnych.
Wzdłuż ulicy Płochocińskiej przy której znajduje się prezentowana działka, powstają również obiekty biurowe o wysokim standardzie jak i hurtownie i sklepy wielkopowierzchniowe.

Zapraszam do spotkania i rozmowy o planowanych inwestycjach.
--------------------------

Emmerson Realty S.A.


Twój Partner w Nieruchomościach
Zamknij

Polub nas na Facebook!