INFOKIOSKI I TOTEMY DOTYKOWE

Podkategorie
06 listopada 2017
Trojmiasto, Warszawa, Poznań, Wrocław, Cała polska
Unikalny design, lekka i wytrzymała konstrukcja, stabilna podstawa. Idealny do prezentacji oferty w każdym miejscu, od galerii sztuki po centrum handlowe i targi. Wygodny w obsłudze i transporcie.

Kioski multimedialne, które przygotowujemy, tworzone są specjalnie z myślą o największych potrzebach oraz oczekiwaniach naszych klientów. Wszystkie proponowane przez nas produkty stanowią idealne połączenie unikalnego designu, lekkiej, a zarazem wytrzymałej konstrukcji, a także stabilnej podstawy. Doskonale nadają się do prezentacji wszelkich ofert w dowolnym miejscu. Świetnie sprawdzą się zarówno w galeriach sztuki, jak i w centrach handlowych. Ich dodatkowym atutem jest łatwość obsługi oraz wygoda w kwestii transportu. Obok multimedialnego info punktu z pewnością nikt nie przejdzie obojętnie. Dzięki wielu zróżnicowanym możliwościom, które oferujemy naszym klientom, mają Państwo możliwość wybrania produktu idealnego, o dowolnym kolorze obudowy, grawerowaniu, wycięciach, a także z podświetlonym logotypem. Gwarantujemy naszym klientom kioski multimedialne dowolnej wielkości oraz o wybranym przez Państwa kształcie.


Wbudowane w nich mini PC, które bazują na procesorach znanej i cenionej marki Intel, zapewniają szybką oraz stabilną pracę. Kioski multimedialne doskonale sprawdzą się w wielu miejscach o zróżnicowanym charakterze, wśród których można wyróżnić różnego rodzaju sklepy, lotniska, dworce, przystanki komunikacji miejskiej, centra kulturalne, galerie, muzea, hotele, urzędy, przychodnie, szkoły, stoiska targowe, a także wiele innych miejsc. Podstawową zaletą proponowanych przez nas produktów jest z pewnością możliwość nietuzinkowej prezentacji wszelkich towarów oraz usług. Ponadto, dzięki kioskom multimedialnym, istnieje możliwość bezpośredniej interakcji klienta z systemem oraz sprzedawcą. Produkty są łatwe w montażu, a korzystanie z nich jest bardzo intuicyjne. Wodoszczelne artykuły z dostępem do WI-FI wyróżniają się także bezawaryjnością systemu.
Zamknij

Polub nas na Facebook!