WITRYNY INTERAKTYWNE

Podkategorie
06 listopada 2017
Trojmiasto, Warszawa, Poznań, Wrocław, Cała polska
Witryna multiTap to system interaktywnej projekcji obrazów multimedialnych w oknie wystawowym umożliwiający potencjalnym klientom na zapoznanie się z ofertą sklepu przez 24h/dobę.

Witryny interaktywne multiTap to imponujący wygląd wystawy 24h. Przejrzysta prezentacja treści i przyjazny interfejs użytkownika umożliwiają każdemu dotarcie do interesujących go informacji.

Kiedy twoje biuro jest już zamknięte, masz dwie opcje. Nie robić nic, co z pewnością nie wpłynie na wzrost sprzedaży, lub udostępnić pełną ofertę 24 godziny na dobę dzięki interaktywnej witrynie multiTap, obok której nikt nie przejdzie obojętnie.

Urządzenie to daje ponadprzeciętne możliwości do promocji oferowanych produktów i marek.

Dzięki temu przechodzący obok witryny klient może w prosty i przejrzysty sposób zapoznać się z ofertą i cenami interesujących go produktów przy wykorzystaniu przyjaznego systemu wyszukiwania informacji.

Działanie systemu oparte jest na wyświetlaniu dowolnych zdjęć, video czy logotypów za pomocą profesjonalnego projektora instalacyjnego na specjalną folię projekcyjną zainstalowaną wewnątrz witryny lub zastosowanie monitorów bezszwowych. Projekcja jest widoczna z zewnątrz i umożliwia sterowanie systemem poprzez dotyk (multi-touch) lub kontrolę gestem (kinetic) bez konieczności wchodzenia do środka. W przypadku zastosowania systemu projektorowego wielką zaletą proponowanego przez nas rozwiązania jest 35 % transparentność witryny powodująca przenikanie światła do wnętrza pomieszczenia.

Zastosowany przez naszą firmę system projekcji HD w połączeniu z celnie zaprojektowaną prezentacją interaktywną sprawi, iż Państwa witryna już nigdy nie będzie wyglądać tak samo każdego dnia.

DZIĘKI NASZYM PROGRAMISTOM ORAZ KREATYWNEMU DZIAŁOWI ANIMACJI INTERAKTYWNYCH SZYBKO I PROFESJONALNIE JESTEŚMY STWORZYĆ ZABAWNĄ GRĘ, QUIZ CZY PREZENTACJĘ PRODUKTOWĄ.
Zamknij

Polub nas na Facebook!