STOŁY DOTYKOWE

Podkategorie
06 listopada 2017
Trojmiasto, Warszawa, Poznań, Wrocław, Cała polska
Stoły i ekrany dotykowe multiTap to nowoczesne multimedialne narzędzia dające innowacyjne i niecodzienne możliwości dotykowej prezentacji produktów lub usług przy wykorzystaniu w pełni interaktywnych mechanizmów nie stosowanych do tej pory.

IDEALNA JAKOŚĆ

Stoły dotykowe multiTap stanowią nowoczesne narzędzia multimedialne. Dają wiele, innowacyjnych i niecodziennych możliwości prezentacji produktów lub usług. Wprowadza interaktywne sposoby prezentacji, które dotychczas nie były wykorzystywane. Stoły wyposażone są w ekrany dotykowe, w rozmiarach od 32 - 120 cali. Stoły są całkowicie wodoszczelne.

Ich funkcjonowanie oparte jest na technologii pojemnościowej. Powierzchnia dotykowa jest idealnie płaska, jedynie rama znajduje się nie co wyżej, dzięki czemu stoły nabrały elegancji. Opcjonalnie może zostać wyposażony w drukarkę lub skaner kodów 3D, dzięki czemu oprócz funkcji dotykowych, można aktywować kupony lojalnościowe bądź drukować lub skanować informacje marketingowe.

Stoły multiTap zostały stworzone tak, aby jednocześnie z jednego stołu mogło korzystać kilka osób. Obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna.

BADANIA ODNOŚNIE ZAPAMIĘTYWANIA TREŚCI, PRZEKAZU CZY REKLAMY W SPOSÓB DOTYKOWY DOWODZĄ WYŻSZOŚCI TECHNOLOGII “MULTITOUCH” NAD TRADYCYJNYM PRZEKAZEM.

ODPORNOŚĆ I PRECYZJA

Blat wykonany jest z hartowanego szkła, dzięki czemu jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne takie jak zarysowania oraz nacisk i wilgoć. Hartowane szkło zapewnia również idealną czystość optyczną, zapewniając perfekcyjny kontrast i realistyczną paletę barw wyświetlanych obrazów.

Korzystając z naszego stołu, Twoja prezentacja nabierze indywidualnego charakteru oraz stanie się interaktywnym wydarzeniem, które na pewno zapadnie w pamięci wielu odbiorcom w trakcie targów lub innych eventów. Również zastosowanie tej technologii w firmie można stanowić unikalne rozwiązanie, skupiające uwagę odbiorców. Stoły multiTap dają innowacyjne możliwości w zakresie skutecznego marketingu.

DZIĘKI SWOIM MULTIMEDIALNYM MOŻLIWOŚCIOM STÓŁ DOTYKOWY UATRAKCYJNI KAŻDE TARGI, EVENT CZY KONFERENCJE BEZ UŻYWANIA KLAWIATURY ORAZ MYSZKI.

Dzięki szerokiemu asortymentowi produktów, każdy znajdzie urządzenie w atrakcyjnej dla siebie cenie. Aktualnie w naszej ofercie dostępne modele : od 32 do 120 cali.
Zamknij

Polub nas na Facebook!