FILMY SFERYCZNE 360

Podkategorie
06 listopada 2017
Trojmiasto, Warszawa, Poznań, Wrocław, Cała polska
Zajmujemy się tworzeniem oraz postprodukcją interaktywnych filmów sferycznych 360 stopni dedykowanych do szeroko pojętych działań marketingowych,
Branży Filmowej i Telewizyjnej, Rejestracji koncertów muzycznych oraz Eventów. PISZEMY APLIKACJE MOBILNE, ROZWIĄZANIA NA OCULUS RIFT DK2, SAMSUNG GEAR CZY GOOGLE CARDBOARD GDZIE KAŻDY UŻYTKOWNIK SMARTFONA MOŻE ZA NIEWIELKIE PIENIĄDZE PRZENIEŚĆ SIĘ DO ŚWIATA VIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI.

Nasza technologia pozwala nam tworzyć wciągające wirtualne, fizyczne i cyfrowe narracje. Pracujemy dla światowych marek, które stawiają na rozwój, interakcje i nowoczesność.

To prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy korzystając z najnowocześniejszych technologii, pragną w atrakcyjny sposób przedstawić jakiś obiekt, miejsce bądź wydarzenie. Wciąż jeszcze rzadko spotykane, ale cieszące się coraz większą popularnością filmy sferyczne. Gorąco zachęcamy do wykorzystania możliwości, które niesie ze sobą produkcja i późniejsza prezentacja tego rodzaju filmów. Dlatego też warto w kilku słowach przybliżyć, na czym rzecz polega.

Nagrywanie filmów sferycznych realizowane jest przy pomocy kamery wieloobiektywowej. Dzięki temu powstaje produkcja, która umożliwia śledzenie wszystkiego, co dzieje się wokół kamery w tym samym czasie. W ten sposób nie jesteśmy już uzależnieni od wyborów podejmowanych przez kamerzystę, jak w przypadku filmów kręconych w tradycyjny sposób.

To my decydujemy, co chcemy w danej chwili oglądać. Kiedy i w jaki sposób najlepiej wykorzystać możliwości filmów sferycznych? Przede wszystkim wówczas, gdy chcemy potencjalnym widzom przedstawić wnętrze jakiegoś ciekawego obiektu, np. swojego zakładu pracy czy mieszkania.

Szczególnie ciekawie prezentują się również filmy 360 kręcone w pięknych plenerach, a prawdziwą furorę robią produkcje zmontowane w ten sposób podczas specjalnych uroczystości, takich jak wesela, konferencje czy koncerty muzyczne. Nasi Klienci mogą być pewni, że korzystając z możliwości technicznych, doświadczenia i kreatywności multiTap, wyprodukowane na Ich potrzeby filmy sferyczne zrobią niepowtarzalne wrażenia na odbiorcach.

Do naszych specjalności należy również postprodukcja, efekty specjalne oraz modelowanie 3D brył i nanoszeniem ich do nagranego przez nas materiału.
Zamknij

Polub nas na Facebook!