Wynajme Drona DJI Spark Fly More Combo Wrocław (kontroler, 2 baterie)

Podkategorie
11 października 2017
Wrocław, Dolnośląskie
120 zł
Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem drona i chcesz go potestować przed zakupem, chcesz porobić ciekawe zdjęcia z wyjazdu albo po prostu chcesz polatać to ta oferta może być idealna dla Ciebie ponieważ oferuję usługę wynajmu Drona DJI SPARK.

Wynajem bez operatora do dyspozycji dostajesz drona do własnego użytku.

Możliwe są dwie opcje wynajmu :

1. Dron DJI Spark + osłony na śmigła + dwie baterie + hub do ładowania baterii + torba na ramię + karta pamięci 32 GB za 120 zł za dobę

2. Dron DJI Spark + Aparatura zdalnego sterowania + osłony na śmigła + dwie baterie + hub do ładowania baterii + torba na ramię + okablowanie + pudełko transportowe + karta pamięci 32 GB za 160 zł za dobę.

Drony wypożyczane są na różne przedziały czasowe:
1 dzień, weekend, 1 tydzień.

opcja 1 -
1 dzień - 120 zł
weekend -220 zł
1 tydzień - 410 zł

opcja 2 -
1 dzień - 160 zł
weekend - 300 zł
1 tydzień - 600 zł

Zobacz możliwości najnowszego drona DJI:
https://www.youtube.com/watch?v=a_KVQAcMZc4

Gdzie można latać tym dronem bez uprawnień :
http://ironsky.pl/kupi%C5%82em-dji-spark-gdzie-mog%C4%99-nim-lata%C4%87-czyli-kompendium-wiedzy-o-rekreacyjnym-lataniu-dronem-kt%C3%B3rego

Ważne informacje
a) Za uszkodzenia wynikłe z nieodpowiedniego korzystania z wypożyczonego sprzętu odpowiedzialność ponosi Wypożyczający, on także pokrywa wszystkie koszty związane z naprawą sprzętu stąd też wypożyczenie drona wiąże się z wpłatą kaucji zwrotnej w wysokości opcja nr 1 - 1.800 zł, opcja nr 2 -2.500 zł. Kaucja ta jest zwracana w całości w momencie zwrotu drona w nie pogorszonym stanie, w przypadku jego uszkodzenia które będzie wymagało naprawy dron wysyłany jest do Dji i pomniejszana będzie o koszt naprawy wyceniony przez serwis Dji oraz o 500 złotych kary (ze względu na to ze przez około miesiąc będę pozbawiony drona).

b) Aby wypożyczyć sprzęt wypożyczający musi być osobą pełnoletnią i trzeźwą, okazać ważny dokument tożsamości oraz podpisać umowę wypożyczenia.

c) Wypożyczający ma obowiązek korzystania z drona oraz jego wyposażenia zgodnie z ich
przeznaczeniem. Zabrania się również użytkowania drona podczas złych warunków atmosferycznych.

d) Drona oraz jego wyposażenie należy zwrócić w stanie niepogorszonym w terminie deklarowanym
w umowie. O chęci przedłużenia terminu zwrotu drona należy poinformować telefonicznie, jeśli do trzech godzin od deklarowanego czasu oddania nie napłynie żadna informacja o chęci przedłużenia wypożyczonego sprzętu od Wypożyczającego sprawa będzie kierowana na Policję jako kradzież.
Zamknij

Polub nas na Facebook!