Licencjonowana instruktorka ZUMBA FITNESS

Podkategorie
Łódź, Głowno, Łódzkie
Witam, nazywam się Agnieszka Tymuła i jestem instruktorem ZUMBY.
Swoją przygodę z ZUMBĄ zaczęłam 3 lata temu. Tego lata odważyłam się na zrobienie kursu instruktora. Przez cały czas czułam, że to coś więcej niż tylko potupanie sobie do muzyki. ZUMBA stała się moją PASJĄ. Po ciężkim dniu, gdy nie mam już siły, ani ochoty na nic, pojawia się myśl – no jak to? A ZUMBA?
Po zajęciach mam więcej energii i uśmiech od ucha do ucha. A w głowie krąży ta satysfakcja - DAŁAM RADĘ!!! Same zajęcia i możliwość spotkania się z ludźmi, którzy mają podobną radość i zapał do ZUMBY – jest niesamowicie motywujące i nakręcające pozytywnie do świata.
Zumba ...
... to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA, uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że ćwiczą i po prostu wracają bo niesamowicie spędzają czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty.

... jest INNA, ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format klasy.

... jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowy, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć.

....no i EFEKTYWNA !!! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.
Dlatego też zapraszam wszystkich na moje zajęcia - niesamowita zabawa gwarantowana. Co na nich robimy? Kształtujemy sylwetkę i gubimy zbędne kilogramy NIE CZUJĄC WYSIŁKU bo robimy to POPRZEZ ZABAWĘ! ZUMBA da wam ogromne pokłady pozytywnej energii, dodadzą pewności siebie poprzez waszą ulubioną muzykę i łatwe choreografie! ZAPRASZAM !

W razie pytań zadzwoń : 733-701-546
Zamknij

Polub nas na Facebook!