Trener Personalny / Fizjoterapeuta

Podkategorie
Łódź, Łódzkie
Cześć! Jestem Kaśka.

Jestem fizjoterapeutką i trenerką personalną. Postanowiłam wykorzystać swoją kompleksową wiedzę, doświadczenie i umiejętności, aby pomóc Ci w osiągnięciu nawet najbardziej ambitnych celów.

Zajmuje się promowaniem zdrowego stylu życia łącząc pracę o charakterze medycznym ze sportem. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę zdobytą podczas studiów, licznych szkoleń i konferencji oraz doświadczenie, które zdobywam pracując jako trener i instruktor fitness.

Każdy podopieczny to dla mnie nowe wyzwanie, do którego podchodzę w sposób indywidualny, przygotowując program treningowy i żywieniowy w taki sposób, aby osiągnąć zamierzony cel w sposób bezpieczny dla zdrowia.

OFERTA
Dieta:
-Konsultacja
Nie jesteś pewna/pewny czy dobrze się odżywiasz? Chcesz skontrolować swoje postępy i określić dalszy cel? A może po prostu potrzebujesz profesjonalnej analizy składu ciała? Umów się na spotkanie! Razem rozwiążemy Twoje problemy i znajdziemy odpowiedzi na pytania!

-Plan dietetyczny wraz z suplementacją
Kompleksowo rozpisany plan dietetyczny wraz z suplementacją. Zawiera podstawowe wademekum niezbędnych informacji. Dietę na 8 tygodni. Różne przykładowe posiłki oraz odpowiednio dobraną suplementację. Jednorazowa konsultacja gratis! Jeśli jesteś samodzielna/y to idealna opcja dla Ciebie!

-Stała opieka dietetyczna
Jeśli potrzebujesz stałej opieki to oferta dla Ciebie. Cotygodniowa kontrola oraz zmiana rozpiski dietetycznej. Stały kontakt oraz konsultacje online! Darmowa analiza składu ciała. Programowanie bliższych i dalszych celów, które wspólnie osiągniemy! To najbardziej skuteczna forma współpracy!

Trening:
- Personalny:
Naszą przygodę rozpoczynamy od konsultacji, na której poznamy się, przeprowadzimy analizę składu Twojego ciała, poznam Twoje ograniczenia zdrowotne oraz możliwości i oczekiwania odnośnie przebiegu i końcowych efektów programu treningowego.
Zależy Ci na zmniejszeniu lub zwiększeniu masy ciała, zbudowaniu ogólnej sprawności fizycznej, poprawie zdrowia lub samopoczucia, czy może na osiąganiu lepszych wyników sportowych? Nie mogłeś trafić lepiej!
Ze wszystkim sobie poradzimy, razem !

- Dla kobiet w ciąży i połogu:
Jeśli niedawno zostałaś mamą lub wkrótce urodzisz, gratuluję! Witaj w gronie mam – szczęśliwych, zabieganych i czasem niewyspanych kobiet, które swoje potrzeby odsuwają na dalszy plan. Wygospodaruj dla siebie czas i przeznacz go na aktywność fizyczną! Pomogę Ci przygotować się do tak ważnego dla Ciebie zadania jakim jest poród, a zaraz po nim wspólnie odzyskamy dawną figurę, a tym samym zafundujesz sobie solidny zastrzyk pozytywnej energii. Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko!
Fizjoterapia:
- 1.Bóle kręgosłupa i miednicy w ciąży
- 2.Terapia mięśni dna miednicy
- 3. Masaż dla kobiet w ciąży
- 4. Drenaż limfatyczny + kinesiotaping
- 5. Mobilizacje blizn po cięciu cesarskim i nacięciu krocza
- 6. Fizjoterapia w rozejściu kresy białej
- 7. Fizjoterapia w rozejściu spojenia łonowego
- 8. Łagodzenie bólu porodowego
- 9. Terapia nietrzymania moczu

Więcej o mnie na stronie http://www.kasiazgid.pl

Zapraszam!
Zamknij

Polub nas na Facebook!